Lieknėjimui


„Jūrinė lieknėjimo terapija“ su Thalion kosmetika

Šis itin didelės koncentracijos Laminarios ir Fucus dumblių įvyniojimas stimuliuoja medžiagų apykaitą, skatina riebalinių ląstelių skilimą ir toksinų šalinimą. Įvyniojimo metu gausiai prakaituojama, bet organizmas apsaugomas nuo mineralų netekimo Thalasso–Oligo dėka (Thalasso–Oligo – jūros vandens milteliai, kuriuose gausu mineralų ir mikroelementų). Rezultatas – geresnis audinių tonusas, harmoningos kūno linijos, mažesnės riebalų sankaupos.

60 min.55 Eur.

Anticeliulitinė procedūra „Liekninantys perlai“ su Thalion kosmetika

Turkio spalvos Thalion jūros perlai ištirpsta odoje, perduodami aktyvias vertingas medžiagas. Lieknėjimą skatinančios aktyviosios medžiagos išlaisvinamos gilaus, tonizuojančio masažo metu, kuris yra atliekamas tikslinėse kūno vietose: juosmens srityje, klubų ir šlaunų zonoje. Aktyviosios medžiagos:
Biologiškai aktyvios šveičiamosios dalelės – šveitimo metu pašalinami odos nešvarumai ir sustiprinamas liekninančių ingredientų poveikis.
Algoslim systema – aktyviųjų medžiagų kompleksas išgautas iš rudųjų dumblių, suaktyvina ne tik riebalinių ląstelių skilimą, bet ir riboja jų formavimąsi.
Kofeinas – mažina riebalų sankaupas ląstelėje, stimuliuoja riebalinių ląstelių skilimą, kurios vėliau pašalinamos cirkuliacijos metu.
Polisacharidai – išgauti iš rudųjų ir raudonųjų dumblių pasižymi stipriu drėkinamuoju poveikiu.
Mentolis – suaktyvina kraujotaką, stimuliuoja, šalina toksinus.
Kūno apimtys sumažėja 1-2 cm jau po pirmos procedūros!

40 min.35 Eur.

Plokščias pilvas

Procedūra skirta visoms ir visiems, norintiems plokščio ir stangraus pilvo. Jos metu sumažinamas perteklinių riebalų kiekis pilvo bei klubų srityje, sustangrinama oda. Naudojami aktyvieji ingredientai drenuoja, detoksikuoja ir degina riebalus, o poveikis išlieka net 24 valandas! Dėl jūrinio silicio poveikio atstatoma kolageno ir elastino sintezė, todėl oda stangrėja, tvirtėja. Jūrinio magnio aliejus kompensuoja magnio trūkumą organizme, suteikia antistresinį poveikį, mažina kortizolio kiekį. Procedūrą sudaro pilvo srities įvyniojimas, kurio metu atliekamas antistresinis masažas galvos ir krūtinės srityje bei ZEN pilvo masažas. Rekomenduojamas 3-6 savaičių kursas, taikant procedūrą kartą per savaitę.

60 min.50 Eur.

Personalizuota 3D anticeliulitinė procedūra

Naujos kartos personalizuota 3d anticeliulitinė procedūra atliekama įvertinus celiulito tipą ir individualiai parenkant priemones. Procedūra susideda iš kojų, sėdmenų ir pilvo šveitimo, įvyniojimo bei specialaus masažo. Rezultatas - jau po 3 procedūrų: liemuo -2,6 cm, klubai -2,1 cm, šlaunys -2,9 cm 100 % celiulito suminkštinimas 100 % odos kokybės pagerėjimas 90,9 % celiulito požymių sumažėjimas

1 val. 20 min.65 Eur.

Limfodrenažas

Pirmas žingsnis prieš visas anticeliulitines ir figūros korekcijos programas, procedūras bei masažus. Po jo sustiprėja imunitetas, šalinami toksinai, suaktyvėja skysčių nutekėjimas, metabolizmas, sumažėja patinimai, išjudinamas ir šalinamas tarpląstelinių skysčių perteklius, stiprinamos kraujagyslių bei kapiliarų sienelės. Šis masažas taip pat puiki priemonė po ilgalaikių vaistų vartojimo, alinančių treniruočių, ilgalaikio streso, taip pat po venų ir limfmazgių operacijų.

1 val. 10 min.65 Eur.

Liposažas:

Rankomis atliekamas liekninamasis anticeliulitinis masažas. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai. Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiai limfoedemai šalinti, kuri daro odą nelygią arba sudribusią ir didina celiulitą.

rankos
šlaunys ir sėdmenys
šlaunys, sėdmenys ir pilvas
šlaunys, sėdmenys, pilvas ir rankos
šlaunys, sėdmenys, pilvas, rankos ir nugara
30 min.
40 min.
45 min.
50 min.
60 min.
17 Eur.
35 Eur.
40 Eur.
45 Eur.
52 Eur.

Dovanų kuponai

Negalite išrinkti dovanos?

Padovanokite „Harmonijos menės“ dovanų kuponą draugams, artimiesiems ar savo antrai pusei. Juk dovanos gavėjas pats geriausiai išsirinks tai, kas labiausiai tiks jam ir jo kūnui bei sveikatai!

Dovanų partneriai

Mus rasite

Harmonijos menė
Odminių g. 7/11,
Vilnius, Lietuva
Kaip atvykti

Tel: +370 630 78668
El. paštas: info@harmonijosmene.lt

Sprendimas: GMX