Lieknėjimui


„Jūrinė lieknėjimo terapija“ su Thalion kosmetika

Šis itin didelės koncentracijos Laminarios ir Fucus dumblių įvyniojimas stimuliuoja medžiagų apykaitą, skatina riebalinių ląstelių skilimą ir toksinų šalinimą. Įvyniojimo metu gausiai prakaituojama, bet organizmas apsaugomas nuo mineralų netekimo Thalasso–Oligo dėka (Thalasso–Oligo – jūros vandens milteliai, kuriuose gausu mineralų ir mikroelementų). Rezultatas – geresnis audinių tonusas, harmoningos kūno linijos, mažesnės riebalų sankaupos.

60 min.45 Eur.

Anticeliulitinė procedūra „Liekninantys perlai“ su Thalion kosmetika

Turkio spalvos Thalion jūros perlai ištirpsta odoje, perduodami aktyvias vertingas medžiagas. Lieknėjimą skatinančios aktyviosios medžiagos išlaisvinamos gilaus, tonizuojančio masažo metu, kuris yra atliekamas tikslinėse kūno vietose: juosmens srityje, klubų ir šlaunų zonoje. Aktyviosios medžiagos:
Biologiškai aktyvios šveičiamosios dalelės – šveitimo metu pašalinami odos nešvarumai ir sustiprinamas liekninančių ingredientų poveikis.
Algoslim systema – aktyviųjų medžiagų kompleksas išgautas iš rudųjų dumblių, suaktyvina ne tik riebalinių ląstelių skilimą, bet ir riboja jų formavimąsi.
Kofeinas – mažina riebalų sankaupas ląstelėje, stimuliuoja riebalinių ląstelių skilimą, kurios vėliau pašalinamos cirkuliacijos metu.
Polisacharidai – išgauti iš rudųjų ir raudonųjų dumblių pasižymi stipriu drėkinamuoju poveikiu.
Mentolis – suaktyvina kraujotaką, stimuliuoja, šalina toksinus.
Kūno apimtys sumažėja 1-2 cm jau po pirmos procedūros!

40 min.28 Eur.

Limfodrenažas

Pirmas žingsnis prieš visas anticeliulitines ir figūros korekcijos programas, procedūras bei masažus. Po jo sustiprėja imunitetas, šalinami toksinai, suaktyvėja skysčių nutekėjimas, metabolizmas, sumažėja patinimai, išjudinamas ir šalinamas tarpląstelinių skysčių perteklius, stiprinamos kraujagyslių bei kapiliarų sienelės. Šis masažas taip pat puiki priemonė po ilgalaikių vaistų vartojimo, alinančių treniruočių, ilgalaikio streso, taip pat po venų ir limfmazgių operacijų.

60 min.35 Eur.

Liposažas:

Rankomis atliekamas liekninamasis anticeliulitinis masažas. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai. Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiai limfoedemai šalinti, kuri daro odą nelygią arba sudribusią ir didina celiulitą.

šlaunys + pilvas
šlaunys + pilvas + rankos
50 min.
60 min.
29 Eur.
35 Eur.

Dovanų kuponai

Negalite išrinkti dovanos?

Padovanokite „Harmonijos menės“ dovanų kuponą draugams, artimiesiems ar savo antrai pusei. Juk dovanos gavėjas pats geriausiai išsirinks tai, kas labiausiai tiks jam ir jo kūnui bei sveikatai!

Mus rasite

Harmonijos menė
Odminių g. 7/11,
Vilnius, Lietuva
Kaip atvykti

Tel: +370 630 78668
El. paštas: info@harmonijosmene.lt

Sprendimas: GMX