SPA procedūros

Kūno šveitimas

Procedūra, kurios metu įvairių aromatingų šveitiklių pagalba oda tampa lygesnė, minkštesnė, nepleiskanoja, spartėja odos atsinaujinimas bei šviesėja pigmentinės dėmės.

40 min.25 Eur.

„Nugaros atpalaidavimas“ su Thalion kosmetika

Nugaros atpalaidavimo masažas teigiamai veikia ir atpalaiduoja nugaros raumenis nuo susikaupusios įtampos bei aprūpina organizmą mineralais. Procedūros metu naudojami Lithothamnium ir Fucus dumbliai. Šios profesionalios priemonės stipriai remineralizuoja ir turi nuskausminantį poveikį. Maloni, kūną atpalaiduojanti procedūra, po kurios jausitės pailsėję, kupini pozityvios energijos.

50 min.22 Eur.

„Gydomoji mineralų terapija“ su Thalion kosmetika

Energijos ir gyvybingumo suteikiantis jūros vandens įvyniojimas. Ideliai tinka visiems pavargusiems, stresą patiriantiems žmonėms, trokštantiems poilsio. Procedūros metu organizmas aprūpinamas išskirtiniais, jūrinės kilmės mineralais, kurie būtini normaliai medžiagų apykaitai palaikyti. Regeneruoja odą, suteikia gyvybingumo. Eterinių aliejų mišinys ramina ir atpalaiduoja.

70 min.27 Eur. (be šveitimo)
39 Eur. (su šveitimu)

Įvyniojimas su jūriniu kalciu arba magniu

Jūrinis magnis ir kalcis – viena iš prieinamiausių ir aktyviausių šių mineralų formų. Įvyniojimas su jūriniu magniu ar kalciu suteikia galimybę šiems mineralams tiesiogiai prasiskverbti į odą ir apsaugo nuo paskirtos dozės praradimo, todėl rezultatas labai greitas. Ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų traukulių, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Be konservantų, kvapiklių, dažų ir alergenų. Tinka ir rekomenduojama NĖŠTUMO metu!

60 min.39 Eur.

„AMAZONĖ“ – energizuojantis Thali(sens SPA ritualas

Gyvybingumo energija užpildantis ritualas, atstatantis vidinę pusiausvyrą ir leidžiantis iš naujo atrasti savąjį aš – AMAZONĖ! Jo metu naudojami stimuliuojantys, gyvybingumo suteikiantys tobulo kvapo, intensyvaus poveikio produktai. Jie suteikia neįtikėtino gyvybingumo pojūtį ir sugrąžina prarastą energiją.
Pirmas žingsnis – „Pėdų atgaiva“.
Antras žingsnis – Amazonės pasisveikinimo masažas veidui, padedantis pašalinti įtampą.
Trečias žingsnis – viso kūno šveitimas itin maloniu šveitikliu „Raudonasis koralas“ su Braziliško riešuto ir jūros dumblių ekstraktu.
Ketvirtas žingsnis – energizuojantis viso kūno įvyniojimas su kakavos pupelių, pigmento, ir dumblių pudra „Žemės gelmės“.
Penktas žingsnis – Amazonės masažas „Miško bangos“. Šis masažas atliekamas su specialiu, būtent šiam ritualui sukurtu masažo fluidu, į kurio sudėtį įeina braziliško riešuto aliejus, laminarijos dumbliai ir pajūrinis kritmas. Amazonės masažas mažina raumenų įtampą, atkuria pusiausvyrą ir suteikia energijos visam kūnui. Po šio masažo, kūnas išsilaisvina iš toksinų, giliai atpalaiduojamas ir atgauna gyvybinę energiją.
Po procedūros pasiūloma šilta žolelių arbata.

120 min.109 Eur.

„RYTAI“ – detoksikuojantis Thali(sens SPA ritualas

RYTAI – detoksikuojantis Thali(sens ritualas, kurio metu kūnas išlaisvinamas nuo toksinų, oda tampa šilkinė ir skaisti. Išskirtiniai tik šiam ritualui parinkti Rytus simbolizuojantys augalai. Nuoširdūs gestai ir ritualas, kuriuo siekiama pašalinti toksinus ir išvalyti organizmą. Nepakartojamas Rytų tradicijų potyris... Kūno ir proto apsivalymas, lengvumo ir laisvės pojūtis.
Pirmas žingsnis – „Pėdų atgaiva“.
Antras žingsnis – Rytų pasisveikinimo galvos masažas, padedantis pašalinti įtampą.
Trečias žingsnis – viso kūno šveitimas su šveitikliu „Smėlio vėjas“ su jūros dumbliais, gazula ir arganu.
Ketvirtas žingsnis – viso kūno įvyniojimas „Prieskoniai ir dumbliai“, kvepiantys prieskoniais milteliai virsta detoksikuojančiu ir valančiu įvyniojimu.
Penktas žingsnis – rytietiškas masažas aliejumi „Saulės vandenynas“, švelniai kvepiančiu jazminų aromatu iškvepina, pamaitina odą. Kūnas tampa lengvas, išsilaisvinęs ir kupinas gerovės.
Po procedūros pasiūloma šilta žolelių arbata.

120 min.109 Eur.

SPA procedūra JAM ir JAI

Prabangi procedūra dviem leidžia pailsėti, atgaivinti savo kūną ir pasimėgauti buvimu kartu. SPA JAM ir JAI sudaro: viso kūno šveitimas, atpalaiduojantis aromaterapinis viso kūno masažas (70 min.) bei drėkinanti veido procedūra. Sustiprinti jausmams po procedūros pasiūloma aromatinga arbata.

120 min.109 Eur.

Dovanų kuponai

Negalite išrinkti dovanos?

Padovanokite „Harmonijos menės“ dovanų kuponą draugams, artimiesiems ar savo antrai pusei. Juk dovanos gavėjas pats geriausiai išsirinks tai, kas labiausiai tiks jam ir jo kūnui bei sveikatai!

Mus rasite

Harmonijos menė
Odminių g. 7/11,
Vilnius, Lietuva
Kaip atvykti

Tel: +370 630 78668
El. paštas: info@harmonijosmene.lt

Sprendimas: GMX