SPA procedūros

Viso kūno šveitimas su jūros druska ir dumbliais

Procedūra, kurios metu kūno šveitiklio su jūros druska ir dumbliais pagalba oda tampa lygesnė, minkštesnė, nepleiskanoja, spartėja odos atsinaujinimas bei šviesėja pigmentinės dėmės.

40 min.30 Eur.

„Nugaros atpalaidavimas“ su Thalion kosmetika

Nugaros atpalaidavimo masažas teigiamai veikia ir atpalaiduoja nugaros raumenis nuo susikaupusios įtampos bei aprūpina organizmą mineralais. Procedūros metu naudojami Lithothamnium ir Fucus dumbliai. Šios profesionalios priemonės stipriai remineralizuoja ir turi nuskausminantį poveikį. Maloni, kūną atpalaiduojanti procedūra, po kurios jausitės pailsėję, kupini pozityvios energijos.

50 min.35 Eur.

Nugaros masažas ir drėkinanti veido kaukė

Palepinkite labiausiai kenčiančias savo kūno vietas! Nugaros masažas (30 min.) ir drėkinanti veido procedūra (30 min.), kurią sudaro veido nuvalymas, tonizavimas, šveitimas, kaukė, kremas.

1 val.45 Eur.

„Gydomoji mineralų terapija“ su Thalion kosmetika

Energijos ir gyvybingumo suteikiantis jūros vandens įvyniojimas. Ideliai tinka visiems pavargusiems, stresą patiriantiems žmonėms, trokštantiems poilsio. Procedūros metu organizmas aprūpinamas išskirtiniais, jūrinės kilmės mineralais, kurie būtini normaliai medžiagų apykaitai palaikyti. Regeneruoja odą, suteikia gyvybingumo. Eterinių aliejų mišinys ramina ir atpalaiduoja.

70 min.35 Eur. (be šveitimo)
45 Eur. (su šveitimu)

Įvyniojimas su jūriniu kalciu arba magniu

Jūrinis magnis ir kalcis – viena iš prieinamiausių ir aktyviausių šių mineralų formų. Įvyniojimas su jūriniu magniu ar kalciu suteikia galimybę šiems mineralams tiesiogiai prasiskverbti į odą ir apsaugo nuo paskirtos dozės praradimo, todėl rezultatas labai greitas. Ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų traukulių, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Be konservantų, kvapiklių, dažų ir alergenų. Tinka ir rekomenduojama NĖŠTUMO metu!

60 min.45 Eur.

Poilsis ir energija! Atpalaiduojantis viso kūno masažas ir įvyniojimas magniu

Procedūros metu naudojamas jūrinis magnis tiesiogiai prasiskverbia į odą ir apsaugo nuo paskirtos dozės praradimo, todėl rezultatas labai greitas. Ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų traukulių, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Procedūrą sudaro viso kūno šveitimas su jūros druska ir dumbliais (20 min); viso kūno įvyniojimas jūriniu magniu (30 min.); galvos masažas (15 min.) (įvyniojimo metu); atpalaiduojamasis viso kūno masažas (50 min.).

1 val 40 min.85 Eur.

Thalaso masažas

Thalaso terapija – tai gydymas jūra. Procedūros metu naudojamas jūrinis kalcis tiesiogiai prasiskverbia į odą ir apsaugo nuo paskirtos dozės praradimo, todėl rezultatas labai greitas. Ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų traukulių, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Procedūrą sudaro viso kūno šveitimas su magnio ir kalcio kristalais (15 min.); kalcio kūno kaukė (20 min.) ir dušas; viso kūno masažas (50 min.).

1 val 25 min.80 Eur.

Šokoladinis atsipalaidavimas JAI

Šokolado aromatas padeda atsipalaiduoti, mažina stresą; šokolade esančios medžiagos dailina kūno linijas, stangrina ir drėkina odą, mažina celiulitą; oda tampa neįtikėtinai švelni, lygi ir kvepianti. Procedūrą sudaro atpalaiduojantis viso kūno šokoladinis masažas (50 min.); įvyniojimas su šokoladu (30 min.); atpalaiduojantis veido masažas (30 min.) (įvyniojimo metu); arbata su šokoladu gabalėliu (10 min.).

1 val 30 min.85 Eur.

Vyriška stiprybė JAM

Ryškaus vyriško aromato linija su tauriuoju titanu puikiai drėkina šiurkščią odą bei pasirūpina odos pažeidimų priežiūra. Suteikia dominavimo ir gyvybingumo pojūtį. Masažas ypač tinka darbą su kompiuteriu dirbantiems asmenims, puikiai atpalaiduoja raumenis ir suteikia jėgų. Procedūrą sudaro nugaros šveitimas su tauriuoju titanu – 10 min.; nugaros, pečių juostos, kaklo ir galvos masažas su titanu – 45 min.

55 min.45 Eur.

Šilko kerai

Procedūros metu naudojama kosmetika pagaminta iš aukščiausios kokybės 100 % šilko fibrionų, kuriuose yra net aštuoniolika iš dvidešimties amino rūgščių, būdingų žmogaus odos epidermio baltymams. Procedūrą sudaro viso kūno šveitimas šveitikliu su šilko peptidais (20 min); viso kūno masažas su šilko losjonu (50 min); drėkinanti kūno kaukė-įvyniojimas su šilku (10 min.).

1 val. 20 min.75 Eur.

„AMAZONĖ“ – energizuojantis Thali(sens SPA ritualas

Gyvybingumo energija užpildantis ritualas, atstatantis vidinę pusiausvyrą ir leidžiantis iš naujo atrasti savąjį aš – AMAZONĖ! Jo metu naudojami stimuliuojantys, gyvybingumo suteikiantys tobulo kvapo, intensyvaus poveikio produktai. Jie suteikia neįtikėtino gyvybingumo pojūtį ir sugrąžina prarastą energiją.
Pirmas žingsnis – „Pėdų atgaiva“.
Antras žingsnis – Amazonės pasisveikinimo masažas veidui, padedantis pašalinti įtampą.
Trečias žingsnis – viso kūno šveitimas itin maloniu šveitikliu „Raudonasis koralas“ su Braziliško riešuto ir jūros dumblių ekstraktu.
Ketvirtas žingsnis – energizuojantis viso kūno įvyniojimas su kakavos pupelių, pigmento, ir dumblių pudra „Žemės gelmės“.
Penktas žingsnis – Amazonės masažas „Miško bangos“. Šis masažas atliekamas su specialiu, būtent šiam ritualui sukurtu masažo fluidu, į kurio sudėtį įeina braziliško riešuto aliejus, laminarijos dumbliai ir pajūrinis kritmas. Amazonės masažas mažina raumenų įtampą, atkuria pusiausvyrą ir suteikia energijos visam kūnui. Po šio masažo, kūnas išsilaisvina iš toksinų, giliai atpalaiduojamas ir atgauna gyvybinę energiją.
Po procedūros pasiūloma šilta žolelių arbata.

120 min.119 Eur.

„RYTAI“ – detoksikuojantis Thali(sens SPA ritualas

RYTAI – detoksikuojantis Thali(sens ritualas, kurio metu kūnas išlaisvinamas nuo toksinų, oda tampa šilkinė ir skaisti. Išskirtiniai tik šiam ritualui parinkti Rytus simbolizuojantys augalai. Nuoširdūs gestai ir ritualas, kuriuo siekiama pašalinti toksinus ir išvalyti organizmą. Nepakartojamas Rytų tradicijų potyris... Kūno ir proto apsivalymas, lengvumo ir laisvės pojūtis.
Pirmas žingsnis – „Pėdų atgaiva“.
Antras žingsnis – Rytų pasisveikinimo galvos masažas, padedantis pašalinti įtampą.
Trečias žingsnis – viso kūno šveitimas su šveitikliu „Smėlio vėjas“ su jūros dumbliais, gazula ir arganu.
Ketvirtas žingsnis – viso kūno įvyniojimas „Prieskoniai ir dumbliai“, kvepiantys prieskoniais milteliai virsta detoksikuojančiu ir valančiu įvyniojimu.
Penktas žingsnis – rytietiškas masažas aliejumi „Saulės vandenynas“, švelniai kvepiančiu jazminų aromatu iškvepina, pamaitina odą. Kūnas tampa lengvas, išsilaisvinęs ir kupinas gerovės.
Po procedūros pasiūloma šilta žolelių arbata.

120 min.119 Eur.

SPA procedūra JAM ir JAI

Prabangi procedūra dviem leidžia pailsėti, atgaivinti savo kūną ir pasimėgauti buvimu kartu. SPA JAM ir JAI sudaro: viso kūno šveitimas, atpalaiduojantis aromaterapinis viso kūno masažas (60 min.) bei drėkinanti veido procedūra. Sustiprinti jausmams po procedūros pasiūloma aromatinga arbata.

120 min.165 Eur.

Dovanų kuponai

Negalite išrinkti dovanos?

Padovanokite „Harmonijos menės“ dovanų kuponą draugams, artimiesiems ar savo antrai pusei. Juk dovanos gavėjas pats geriausiai išsirinks tai, kas labiausiai tiks jam ir jo kūnui bei sveikatai!

Dovanų partneriai

Mus rasite

Harmonijos menė
Odminių g. 7/11,
Vilnius, Lietuva
Kaip atvykti

Tel: +370 630 78668
El. paštas: info@harmonijosmene.lt

Sprendimas: GMX