Masažai


Klasikinis viso kūno masažas

Masažas padeda atsipalaiduoti, nepervarginti raumenų, gerina kraujotaką. Masažo metu per odą teigiamai veikiamos visos žmogaus organizmo sistemos – širdies ir kraujagyslių, nervų, kaulų, raumenų, virškinimo, limfotakos, hormonų. Klasikinio masažo metu greičiau pašalinamos suragėjusios odos ląstelės, pagerėja jos kvėpavimas, suaktyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla, pakyla odos ir giliau esančių audinių temperatūra, išsiplečia kapiliarai, oda tampa elastingesnė. Ypač tinka sportuojantiems ir emocinę įtampą patiriantiems asmenims.

60 min.65 Eur.

Antistresinis viso kūno masažas

Antistresinio viso kūno masažo technika nuramina pavargusį kūną, nuima emocinę įtampą, kovoja su emocinio-psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais, tokiais kaip chroniškas nuovargis, apatija, miego sutrikimai, nervingumas. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, atsiranda atsparumas stresui, žmogus pasijunta pailsėjęs, ramus ir gyvybingas.

60 min.65 Eur.

Aromaterapinis viso kūno masažas

Aromaterapinis viso kūno masažas leidžia pasinerti į kvapų karalystę. Masažo metu ne tik mėgausitės maloniais aromatais, tokiais kaip rožių, persikų, žaliosios arbatos ar cinamono, bet naudojamas masažo kremas puikiai pamaitina odą bei atpalaiduoja kūną. Rezultatas: pamaitinta, išpuoselėta ir kvepianti oda, pailsėjęs kūnas, ramios ir šviesios mintys.

60 min.65 Eur.

Nugaros masažas

Tai specialus masažas, kurio metu naudojama individuali masažo technika pagal kliento poreikį. Jo dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Masažo metu greičiau pašalinamos suragėjusios odos ląstelės, pagerėja jos kvėpavimas, suaktyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla, pakyla odos ir giliau esančių audinių temperatūra, išsiplečia kapiliarai, oda tampa elastingesnė, pagerėja raumenų tonusas.

30 min.25 Eur.

Nugaros, pečių juostos, kaklo, galvos masažas

Skirta pavargusiems nuo darbo kompiuteriu ar sėdimo darbo. Atpalaiduoja pečių juostą ir nugarą, nuima įtampą ir šalina nuovargį, suteikia energijos naujai darbo dienai. Tai specialus masažas, kurio metu naudojama individuali masažo technika pagal kliento poreikį.

45 min.35 Eur.

Energizuojantis „Amazonės masažas“

Masažas suteikia energijos ir gyvybingumo esant nuovargiui ir sumažėjusiam raumenų tonusui, bei ramina ir atpalaiduoja patiriant stresą ir įtampą. Masažo metu naudojamas reflekso terapijos principas: kiekvienas organas turi savo biologiškai aktyvius taškus, kuriais palaikomas dvipusis ryšys: veikiant biologiškai aktyvius taškus, impulsai pasiekia tam tikrus organus, o “sunegalavus” organui, pasikeičia ir jo biologiškai aktyvus taškas. Stimuliuojant tam tikrus odos ir raumenų taškus, pagal specifinę techniką mes galime nuotoliniu būdu sureguliuoti tam tikrų organų veiklą.

50 min.45 Eur.

Kojų ir pėdų masažas

Masažuojamos pėdos, kojos, sėdmenys. Skirtas stovimą darbą dirbantiems ir sportuojantiems asmenims.

40 min.40 Eur.

Pėdų masažas

Pėdose gausu nervų ląstelių susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdose esantys taškai padeda įveikti nuovargį bei tingulį, sustiprina kūno gyvybinį tonusą, pagerina skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veiklą, gerina miegą, mažina įtampą bei stresą.

30 min.30 Eur.

Masažas JAM ir JAI

Atpalaiduojantis aromaterapinis masažas atliekamas JAM ir JAI vienu metu esant šalia vienas kito. Masažo technika leidžia pailsėti mintims ir sielai bei pasinerti į procedūrą. Ši technika nuramina pavargusį kūną, nuima emocinę įtampą bei sukuria buvimo kartu džiaugsmą. Po masažo pasiūloma pasimėgauti aromatinga arbata.

60 min.135 Eur.

Nugaros masažas nėščiosioms

Ne prabanga, o būtinybė nėštumo metu. Masažas mažina nugaros, sąnarių, galvos skausmus, raumenų įtampą, gerina kraujotaką bei miegą, mažina stresą ir nerimą. Jis padeda nėščiai moteriai atsipalaiduoti, sustiprina visą kūną ir padeda pasirengti gimdymui. Masažas teigiamai veikia augantį kūdikį.

45 min.35 Eur.

Masažas vaikui (5-14 metų)

Masažo paskirtis – sustiprinti ir atpalaiduoti pavargusius raumenis. Šiuolaikiniams vaikams dėl didelio krūvio mokykloje bei dažnai sėdimo laisvalaikio naudojantis technologijomis, tai efektyvi ir labai reikalinga priemonė augti sveikam ir stipriam. Masažas atpalaiduoja įtemptus raumenis, nuima nervinę įtampą, stiprina imunitetą, suteikia energijos ir žvalumo, gerina nakties miegą, ypač naudingas stuburo iškrypimų bei kvėpavimo ligų profilaktikai.
Vaiko masažo metu tėveliams taikoma -10 proc. nuolaidai BET KURIAI pasirinktai procedūrai! (Būtina išankstinė registracija).

Nugaros masažas 20 min.
Viso kūno masažas 40 min.
16 Eur.
25 Eur.

Viso kūno masažas vaikui + nugaros, pečių juostos, kaklo ir galvos masažas mamai/tėčiui

Pabūkite kartu su vaiku! Šiuolaikiniams vaikams dėl didelio krūvio mokykloje bei dažnai sėdimo laisvalaikio naudojantis technologijomis, tai efektyvi ir labai reikalinga priemonė augti sveikam ir stipriam.
Masažas atpalaiduoja įtemptus raumenis, nuima nervinę įtampą, stiprina imunitetą, suteikia energijos ir žvalumo, gerina nakties miegą, ypač naudingas stuburo iškrypimų bei kvėpavimo ligų profilaktikai.
Rekomenduojamas vaiko amžius 5-14 metų.
Tėčiui arba mamai šalia atliekamas nugaros, pečių juostos, kaklo bei galvos masažas, skirtas pavargusiems nuo darbo kompiuteriu ar sėdimo darbo. Atpalaiduoja nugarą ir pečių juostą, nuima įtampą ir šalina nuovargį, suteikia energijos naujai darbo dienai. Tai specialus masažas, kurio metu naudojama individuali masažo technika pagal kliento poreikį.

50 min.65 Eur.

Dovanų kuponai

Negalite išrinkti dovanos?

Padovanokite „Harmonijos menės“ dovanų kuponą draugams, artimiesiems ar savo antrai pusei. Juk dovanos gavėjas pats geriausiai išsirinks tai, kas labiausiai tiks jam ir jo kūnui bei sveikatai!

Dovanų partneriai

Mus rasite

Harmonijos menė
Odminių g. 7/11,
Vilnius, Lietuva
Kaip atvykti

Tel: +370 630 78668
El. paštas: info@harmonijosmene.lt

Sprendimas: GMX